Žygis baidarėmis – neužmirštama pramoga energingam kolektyvui!

Žemė prikelta iš žiemos miego, vis dažniau šviečia saulė, kasdien aukščiau kyla termometro stulpelis, o Jūs vis dar gyvenate darbo rūpesčiais? Pats laikas nusišypsoti, žvilgtelti į netolimą ateitį ir tuoj pat pradėti planuoti aktyvias pramogas gamtoje ne tik sau, bet ir visam darbo kolektyvui! Esate energingi, entuziastingi ir jaunatviški? Nebijote iššūkių ir ekstremalių pojūčių? Tuomet visi kartu leiskitės į neužmirštamą žygį baidarėmis, o po jo iki paryčių linksminkitės specialiai Jūsų darbo kolektyvui suorganizuotame vakarėlyje kaimo turizmo sodyboje!

 

Dienos pradžia – aktyvi ir nuotaikinga

 

Kaip pradėti Jūsų pramogoms skirtą dieną? Jau ankstyvą rytą išsiruoškite į Aukštaitiją. Apsišarvuokite kantrybe, pasiruoškite ekstremaliems pojūčiams ir būtinai pasiimkite kartu gerą nuotaiką. Mes Jus pasitiksime, padėsime tinkamai IMG_5121pasiruošti žygiui, aprūpinsime reikalingomis priemonėmis ir išleisime į nuotykių kupiną kelionę vandens keliu. Norite to ar ne, susidūrę su sunkumais, išsigąsite, pyksitės, ginčysitės, bet galiausiai vėl juoksitės ir šypsositės vieni kitiems. Pavojų kupinas kelias pareikalaus ištvermės, supratimo ir privers greitai priimti svarbius sprendimus. Koks galutinis kelionės rezultatas? Ne, tai ne sėkmingai pasiekta maršruto pabaiga, o kolektyvo vienybė, šilti santykiai, pažinimas ir dar ilgai visiems juoką kelsiantys prisiminimai!

 

Ar keliautojai nenusipelnė atsipalaiduoti?

 

Po žygio baidarėmis atsiradęs nuovargis greitai išgaruos, jei visi sugūžėsite į jaukią pirtelę. Joje galėsite ne tik atsipalaiduoti, bet ir palepinti kūną natūraliomis SPA procedūromis: pašalinti negyvų ląstelių sluoksnį bei suaktyvinti kraujotaką natūraliais kūno šveitikliais, išmėginti iš ekologiškų produktIMG_4095ų sukurtas veido ir kūno kaukes, pamaitinti odą tikru jaunystės eliksyru – medumi. Mėgstančių aštresnes pirties pramogas laukia visą vasarą kruopščiai rištos vantos. Sakoma, kad gerai išvanotam žmogui ne tik poros išsivalo, kraujo apytaka pagreitėja, imunitetas sustiprėja, bet ir visos blogos mintys iš galvos išsilaksto!

 

Išbėgę iš pirtelės įšoksite į gaivinantį vandenį arba atsipalaiduosite po atviru dangumi stūksančiame kubile, pilname karšto vandens. Tai visų pamėgta vietelė: čia smagu ir vyriškai pasikalbėti, ir moteriškomis naujienomis pasidalinti.

 

Šauniai pradėjome – linksmai pabaikime!

 

Pirties pramogų jau pakaks? Tuomet šokite iš kubilo ir tęskite įsimintiniausią Jūsų darbo kolektyvo pramogų dieną! Sveikesni, žvalesni bei dar linksmesni susitikite vakarėlyje. Negalvokite, kad teks užsikrauti papildomų rūpesčių – visais organizaciniais reikalais galime pasirūpinti mes.

Tik panorėjus, jaukioje ir talpioje sodyboje Jūsų lauks:

  • Graži, pagal Jūsų poreikius vakarėliui parengta patalpa;
  • Tradicinės ir gardžios lietuviškos vaišės arba subtilūs gurmaniški užkandžiai;
  • Smagi, į šokio sukūrį įtraukianti muzika;
  • Komandiniai žaidimai, dažasvydis, smagios estafetės ir kiti išbandymai kolektyvo nariams!

 

Sulaukę saulėtekio galėsite kristi į minkštais patalais paklotas lovas ir miegoti iki vidurdienio – po tokios dienos tikrai nusipelnėte poilsio! O atsikėlę surengsite pietų pikniką, su šypsena veide aptarsite vakarykščius nuotykius ir ilgam pasikrovę puikios energijos keliausite į namus, pažadėdami sau būtinai sugrįžti!

nemliainakti-vi

Laukiame Jūsų, pasiruošę suorganizuoti patį įsimintiniausią, netradicinį ir nepakartojamą darbo kolektyvo poilsiadienį!

sakarvos skrajukas 2